O nás

- O NÁS -

Yoga Boskovice je studio pro všechny, kteří hledají prostor pro svoji jógovou praxi, ať už s ní začínají nebo jí chtějí posunout dál.

Spojily jsme svoje síly, zkušenosti, a nadšení pro jógu a vytvořily pro vás v Boskovicích unikání prostor. Příjemné místo, kam si můžete přijít zacvičit, uvolnit se a zklidnit roztěkanou mysl.

Chtěly jsme vytvořit čisté a klidné místo, ve kterém se budete cítit skvěle nejen díky jógové praxi, ale také díky klidné a přátelské atmosféře, která ve studiu panuje. Najdete u nás recepci, kde se vám budeme ihned po příchodu věnovat, šatny pro dámy i pro pány a velký či menší sál na cvičení.

Po lekci si můžete na recepci vychutnat teplý bylinkový  čaj nebo vodu. V sálech jsou k dispozici veškeré pomůcky na cvičení a to i včetně jógamatek.

A protože Yoga je opravdu pro všechny, v rozvrhu najdete různé druhy a typy lekcí, otevřené či uzavřené kurzy a workshopy. A to jak klidné formy yogy, tak dynamické i restorativní.

Pokud si nebudete jistí jaká lekce je pro Vás vhodná, klidně nám napište nebo se zeptejte na recepci, jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější praxi.