nአCENÍK

CENÍK

Většinu naší nabídky tvoří ucelené kurzy. Jejich hodnota se však liší podle lektora a jeho odborných znalostí, délky trvání jednotlivých lekcí a náročnosti na přípravu. Cena se také může lišit podle toho, zda je kurz ve velkém sále s vyšším počtem praktikujících, nebo v malém sále, určeném pro menší počet lidí a individuálnější přístup. Kurzy mají většinou 10 lekcí, pokud se jedná o nějaký specifický kurz, může být lekcí v kurzu méně. Přesnou cenu i počet lekcí naleznete v našem rezervačním systému.

Orientační ceník za jednu lekci v ucelených kurzech

60 min – cena od 190 Kč za jednu lekci při zakoupení celého kurzu / od 220 Kč při jednorázovém vstupu

75 min – cena od 220 Kč za jednu lekci při zakoupení celého kurzu / od 250 Kč při jednorázovém vstupu

90 min – cena od 250 Kč za jednu lekci při zakoupení celého kurzu / od 270 Kč při jednorázovém vstupu

Ceník otevřených lekcí a workshopů

Ceny otevřených lekcí a workshopů jsou uvedené u každého zvlášť v našem rezervačním systému.

Kreditový systém

Na svůj registrovaný účet můžete vložit kredit, který Vám umožní čerpání zvýhodněných cen lekcí. Minimální vklad pro čerpání výhod je 1000 Kč. Kredit je možné čerpat pouze na otevřené lekce, jednorázové vstupy ucelených kurzů a na speciální workshopy. Pohyb kreditu po vložení a čerpání můžete sledovat online v rezervačním systému. Kredit je nepřenosný a nelze proměnit za zboží ani za peníze. Kredit je časově omezený na jeden rok. Při navýšení kreditu před jeho expirací se automaticky prodlouží na další rok.

Dobré mravy jogína

Storno otevřených lekcí

Abych byl zajištěn hladký průběh a obsazenost lekcí, je nutné se včas z rezervované lekce odhlásit. Můžeme tak Vaše místo nabídnout jiným zájemcům. Lekci lze v rezervačním systému zrušit nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu či po Vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

Storno ucelených kurzů

Po přihlášení na kurz v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů uhradit celou částku. Pokud nebude částka připsána na účet studia, Vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno pro jiného zájemce. Platba je nevratná, místo však lze převést na jinou osobu. Po uhrazení platby by Vám mělo přijít potvrzení, pokud se tak nestane, raději nás prosím kontaktujte (problémem bývá nevyplněný variabilní symbol).

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu bude účtován storno poplatek ve výši 50 % (tedy dostanete zpět polovinu ceny kurzu). Pokud se klient na zvolený kurz neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100 % výše ceny. Své místo však lze převést na jinou osobu. Náhrady lekcí: Z celého kurzu je možné nahradit si 3 omluvené lekce v jiném kurzu dle domluvy s lektorem nebo na recepci.
Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.