seznam aktualit

AKTUALITY

FACE YOGA – 15.3.2024

Zveme vás na jedinečný workshop, který se koná v našem Jógovém studiu už poněkolikáté! Odhalte tajemství přirozeného liftingu a naučte se techniky, které oživí vaši tvář a pomohou vám vypadat a cítit se mladistvě a zářivě.

Face jóga je soubor cvičení, které cílí na svaly obličeje, podporuje jejich pružnost a pomáhá redukovat známky stárnutí. Tyto cviky jsou navrženy tak, aby stimulovaly krevní oběh, podporovaly produkci kolagenu a napomáhaly k uvolnění napětí, které se v obličeji hromadí.

Co si odnesete:

Techniky pro zlepšení vzhledu pleti a redukci vrásek

– Praktické návody na cvičení, které můžete zařadit do svojí rutiny

– Techniky jak zlepšíte vzhled a zdraví vaší pleti přirozenou cestou

Rezervujte si své místo ZDE a začněte svou cestu k omlazené a rozjasněné tváři s námi!

VEČERNÍ FLOW & YOGA NIDRA 

Hledáte způsob, jak zakončit víkend v klidu a harmonii a příjemně se u toho protáhnout? Přidejte se k nám na praxi Nedělní večerní flow a Yoga Nidra se sankalpou, která proběhne 10. března a 21. dubna. 

Večerní lekci nejprve začneme jemnou praxí jógy a úvodním rozhýbáním. Mezi jednotlivými ásanami proplujeme na vlně dechu, dobijeme energii, zklidníme mysl a lekci zakončíme yoga nidrou. Jóga nidra je vědomý stav mezi spánkem a bděním. Postupnými kroky se naše těla bez úsilí dostanou do hlubokého odpočinku a načerpají spoustu energie. Sankalpa je záměr/směr, který si stanovíme na začátku. Joga nidra mimo jiné zlepšuje spánek, paměť a schopnost koncentrace.

Svoje místo na neděli 10.3.2024 si můžete rezervovat ZDE a na termín 21.4. 2024 ZDE. Těšíme se na vás!

 

YIN/YANG YOGA – JARNÍ OČISTA

Jaro je časem nových začátků a očisty, a co by mohlo být lepším způsobem, jak vstoupit do tohoto období, než skrze osvěžující praxi jógy?  Tato lekce nabízí jedinečnou kombinaci dynamické Yangové jógy, která aktivuje vaše tělo a pomáhá mu se očistit od toxinů, a zklidňující Yinové praxe, která vám umožní hluboce se uvolnit a regenerovat. Je to perfektní způsob, jak posílit svou fyzickou kondici, zvýšit flexibilitu a zároveň podpořit duševní klid a pohodu.

Odběratelé online lekcí a členové Herohero mají navíc nárok na 20% slevu. A jestli ještě neodebíráte  – přidejte se k nám ZDE 

Lekce je vhodná pro všechny, kteří hledají způsob, jak přivítat jaro plní energie a s otevřenou myslí pro nové možnosti, které přináší. Ať už jste začátečník nebo zkušený jogín, tato lekce vám nabídne příležitost pro osobní růst a očistu. Svoji podložku na této lekci si můžeš rezervovat ZDE 

HUMAMN DESIGN

Zveme vás na fascinující přednášku na téma Human Design. Toto setkání je skvělou příležitostí pro každého, kdo chce prozkoumat hlubší aspekty své osobnosti.

Human Design je revoluční systém, který kombinuje starodávná moudrost astrologie, I-ťingu, kabbaly a čakrového systému s moderními vědami, jako je kvantová fyzika a genetika, aby odhalil jedinečný návod na život pro každého jedince. Tento systém nabízí hluboké vhledy do vašeho pravého já, vašich silných stránek, talentů a potenciálu pro osobní a profesionální růst.

A vy tak získáte skvělý NÁSTROJ PRO POZNÁNÍ SEBE SAMA, svých talentů, energií a dispozic, ale také úžasný nástroj pro ROZHODOVÁNÍ V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ tak, abyste byli v Životě spokojení, úspěšní a žili jste v radosti a klidu. Svoje místo si nezapomeňte rezervovat s našem systému – ZDE. Do 13.3. za zvýhodněnou cenu!

INTUITIVNÍ TANEC PRO ŽENY – Ecstatic dance 

Přidejte se k nám na třetí pokračování akce “Intuitivní tanec pro ženy”, která se koná 13.dubna. Tato akce je otevřená všem ženám, které chtějí prožít hluboké spojení se sebou samými prostřednictvím intuitivního tance. Ecstatic Dance nabízí bezpečný a podporující prostor, kde můžete volně vyjádřit svou individualitu a emoce skrze pohyb, bez jakéhokoli hodnocení nebo očekávání. Tato událost je skvělou příležitostí, jak se uvolnit, zapomenout na každodenní stres a znovu se spojit s vlastním tělem a duší.

Nezmeškejte možnost zaregistrovat se za nižší cenu do 13.března! Pro více informací a registraci navštivte náš rezervační systém ZDE. Buďte součástí tohoto magického večera plného tance, hudby a osvobození. Nezapomeňte – tanec je jazykem duše. Přijďte a vyjádřete ten svůj. Těšíme se na Vás. YSB