NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

Oceňuji, že si zde můžete vybrat z různých druhů jógy, což je skvělá možnost pro každého. Vnímám, že pomáhat lidem je pro lektorku a majitelku studia Peťu opravdovým posláním, které se propisuje nejen do samotných lekcích, ale i do fungování celého studia.”

5/5
Dana

Hned po první návštěvě lekce, kterou vede úžasná a velice talentovaná Peťa Paděrová, jsem zjistila, kolik chyb při cvičení jógy dělám. Také jak neskutečně příjemné je přijít mezi stejně naladěné lidi, kteří se na Vás jen tak usmějí. Tohle všechno můžete zažít v krásných, nově zrekonstruovaných prostorách yóga studia. Ještě jednou děkuji a těším se na příště.

5/5
Simona

Vždy jsem chodila někam cvičit jógu a stála na místě. Až v tomto studiu jsem našla kurz jógy, který je veden jako cesta. Díky lektorce Petře se posouvám dopředu a praktikuji jógu i doma. Všem tyto lekce od srdce doporučuji. Jsem moc ráda za takové místo, děkuji.

5/5
Blani

Studio mohu jedině doporučit. Chodím si sem nejen zacvičit, ale i odpočinout od denních povinností a přijít na jiné myšlenky. Kdo přemýšlí, jestli je pro něj vhodná jóga, jelikož má zdravotní omezení, tak se nemusí ostýchat. Sama jsem začínala s bolestmi zad, lícního nervu a diastázou po porodu. Lektorka a majitelka studia pečlivě vede své lekce a kontroluje nastavení pozic. Přidává k tomu i příběh a lépe se tak navodí atmosféra. Vždy se na začátku lekce ptá, zda neměl někdo nějaké potíže a případně vysvětlí příčinu. Mohu jen doporučit.

5/5
Elizabeth

Krásné a rozmanité studio pro všechny milovníky jógy, ať už začátečníky nebo pokročilé. Nesmírně oceňuji propojení cvičení s hlubšími prožitky jako je aromaterapie, zpěv manter, výklad a vysvětlení pojmů, přesah do hlouby duše a propojení čaker, individuální přístup a spoustu dalšího. Každý lektor i lekce jsou specifické a doporučuji vyzkoušet z široké nabídky lekcí co nejvíce a najít se v tom svém. Několikátým rokem pravidelně studio navštěvuji a určitě budu i nadále. Díky za vše!

5/5
Michaela

Velmi příjemné studio. Možnost vybrat si z různých druhů jógy. Já osobně chodím na jógu/kurzy k Peti Paděrové, která se vždy snaží předat co nejvíce zkušeností a je vidět, že svou práci dělá profesionálně a především s láskou. Absolvovala jsem i jógový pobyt, který byl skvělou formou odpočinku od každodenního shonu.

5/5
Petra

Studio nabízí příjemné prostředí, profesionální přístup i novinky. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí jogíni.“

5/5
Michaela

Velmi příjemné prostředí nových prostor. Možnost zapůjčení vybavení. Zkušené lektorky. Úžasné osůbky, které se o toto vše postaraly.

5/5
Monika