Vendula Bartošková

Kdo jsem já? Já jsem ty v jiném těle. Jsem stejnou melodií hranou na jiný nástroj. Již od dětství jsem vnímala svoji citlivost a připadala jsem si v tomto světě tak nějak „jiná“. Naši citlivost často vnímáme jako překážku, přitom je to právě náš největší dar, pokud s ní umíme správně zacházet. Milovala jsem přírodu a všechny bytosti na ní, trávila jsem v ní hodiny času, tak je tomu do teď. Matka Země má úžasnou léčivou schopnost, jen ji naslouchat.

Jak se říká, když je žák připraven, učitel se objeví, tak tomu bylo i u mě. Poprvé jsem se k  učení hinduismu, konkrétněji k učení mistra Šrí Káléšvary dostala v roce 2017, od první chvíle jsem jasně věděla, že tato cesta naplňuje mé srdce a kompletně mi změní život. Pokud se něco tak silně dotkne Vašeho srdce, víte, že jste správně. Od roku 2017 se tedy věnuji studiu Univerzity duše v Brně, které je od té doby moji životní cestou a součástí mé duše. Pokud se něčemu věnujete celým svým srdcem, je jen otázkou času, než ucítíte volání pomáhat druhým a být jim průvodcem na jejich cestě sami k sobě.

V studiu a praxi pokračuji do nynější doby, věnuji se meditacím, terapiím, léčení a plnění všech svých dalších snů, nechávám se vést srdcem a intuicí. Jeden z nejkrásnějších pohledů je, když vidíte, jak se Vám lidé mění při meditacích před očima, cítí úlevu, mír v duši, lásku a potenciál své duše. V té chvíli je možné naprosto vše a to bych si přála, aby cítila každá duše na této planetě. Děkuji všem svým minulým, současným i budoucím učitelům. Ať už se potkáme kdekoliv, v jakýkoliv čas, těším se. Lokah Samastah Sukhino Bhavantu. Ve Vašem těle se nachází velký mistr a tím je Vaše duše. Je to Boží stvoření. Bůh je ve Vašem srdci. Je neustále tam, v srdci. Šrí Káléšvára