Lekce

- vyberte si z naší široké nabídky lekcí -

- Vinyasa Flow YOGA -

Dynamická forma hatha yogy zaměřená na plynulé propojení pohybu těla s dechem. Dokonale rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, velice účinně ozdravuje, energizuje a zbavuje celé tělo únavy, napětí a stresu. Kreativní sekvence Vaše tělo protáhnou, posílí a uvolní zároveň.

- ranní probuzení -

- Yin/yang yoga -

Jemná a klidná praxe, při které se v jednotlivých pozicích zůstává delší dobu, i několik minut. Cílí tak na pojivové tkáně, šlachy, vazy, fascie a klouby. Yin yoga zlepšuje tok a pohyb energie v celém těle, pracuje s energetickými drahami, s meridiány. Tlakem na jednotlivé dráhy meridiánů totiž ovlivňuje zdraví konkrétních orgánů stejným způsobem jako akupunktura.

- Yoga pro hormonální rovnováhu -

Jóga pro hormonální rovnováhu je vhodná pro každou ženu, která potřebuje vyrovnat hormonální hladinu v těle.

Jedná se o sestavu jógových cviků, které jsou doplněné o intenzivní dechové techniky. Je to sestava dynamická, složená ze cviků stimulujících žlázy s vnitřní sekrecí a rehabilitačních cviků, které jsou zaměřené na odstranění bloků v oblasti celého pohybového aparátu.

- čakra yoga -

Klidná, ale intenzivní praxe, která působí na naše nejdůležitější energetická centra. S využitím jemné aromaterapie a poslechu hudby v harmonizujících frekvencích je založená na asanách, které působí na konkrétní čakry. Uvolňuje energetické bloky a umožní naší životní síle volně proudit všude tam, kde je potřeba.

-healing yoga-

Velmi jemná a klidná forma jógy, která kombinuje metody mindfullness s terapeutickou jógou působící na konkrétní orgány. Lekce jsou laděné podle aktuálního ročního období i konkrétních potřeb klientů a mají za cíl podpořit vnitřní rovnováhu těla a duše..

- Ashtanga Vinyasa yoga -

Jedná se o tradiční jógovou školu pocházející z jižní Indie. Vedle klasické hatha jógy je nejrozšířenější jógovou školou. Je to dynamická forma jógy, založená na synchronizaci pohybu a dechu.

Jedná se o metodu, která kombinuje sled přesně cvičených sérií ásan s dynamickým přecházením – vinyásami – mezi jednotlivými pozicemi a používá specifický rytmický klidný a hluboký způsob dýchání – technika Ujjayi. Při praxi se učíme synchronizovat pohyb s hlubokým dechem.

- meditace -

Dechové, relaxační, vizualizační a meditační techniky jsou v dnešním světě darem. Každý z nás více či méně hledá alespoň kraťoučké volné chvilky usebrání mezi zaplněným diářem, mobilním telefonem a různými povinnostmi… Když si však tento čas pro sebe dopřejeme, všimneme si, že vnímáme události života s daleko větším klidem, jasněji a bez přehnaných emotivních reakcí. Učíme se zastavit se, opečovat své pocity a nalézat svoji vnitřní pravdu.
 
 

- Taneční lekce - TANCINI

Nově u nás nabízíme taneční lekce různých tanečních stylů pro všechny věkové kategorie. Lekcemi Vás provedou zkušené lektorky Elis a Tanča Tancini, které s jejich česko-italskou energií roztančí Vaše těla. Jednotlivé lekce a kategorie jsou rozepsané v rezervačním systému studia.
- DANCE YOGA -

Lekce je propojením tance a jógy, v první polovině tělo rozhýbeme jednoduchými tanečními kroky a v druhé části se pomocí jógových pozic protáhneme a zklidníme krátkou meditací.

– DANCE CARDIO –

Lekce tabaty se zapojením jednoduchých prvků tance za účelem zpevnění všech částí těla pomocí pohybů, které jsou pro tělo přirozené. 

Na konci lekce Vás čeká krátké protažení a zklidnění.