Otevřené lekce

- OTEVŘENÉ LEKCE -

Otevřené lekce nabízí možnost hlásit se na každou lekci zvlášť a vyzkoušet si tak, jaký styl a lektor vám budou vyhovovat. Lekce na sebe nenavazují a přijít může kdokoli.

- Vinyasa YOGA -

Středně dynamická lekce vhodná pro všechny, kteří se chtějí během lekce trochu zapotit a posílit tělo. Lekce je zaměřená na plynulé propojení pohybu těla s dechem. Dokonale rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, účinně ozdravuje, energizuje a zbavuje tělo i mysl únavy, napětí a stresu. 

 

- Jemná yoga pro dobrý spánek -

Na hodině večerní jógy se naučíme sestavu ásan vhodných při poruchách spánku a problémech s usínáním. Společně vyladíme náš vegetativní nervový systém a připravíme tělo na hluboký a vydatný spánek. 

 

- jemná vinyasa yoga -

Jemná Vinyasa Yoga podobně jako Vinyasa yoga propojuje pozice mezi sebou pomocí dechu do krátkých sestav. Lekce je však vedená v pomalejším tempu a s důrazem na procítění pozice v přítomném okamžiku. Součástí lekce jsou dechová cvičení a dostatečně dlouhá relaxace. 

 

-meditace-

V řízené meditaci se věnujeme vědomému dechu, harmonizaci čaker a propojení skrze smysly s tělem i duší. Vytvoříme si prostor a čas k procvičování umění hlubokého vhledu do našeho nitra. Meditace prokazatelně snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu, napomáhá ke zdravé imunitě, zlepšuje spánek a emoční vyrovnanost.